اگر به عنوان یک خریدار قاووت اصل کرمان، تمایل دارید از شهرتان بهترین نوع آن را بدون دغدغه و با کیفیت عالی خریداری کنید، با سایت فروش قاووت چهل گیاه کرمان، همراه شوید.

قاووت چهل گیاه، معروف ترین نوع قاووت ایرانی است که در استان کرمان تولید می شود و با نام قوتو شهرت دارد.

قوتو یا همان قاووت چهل گیاه، از بیش از 40 دانه و بذر گیاهی تولید می شود و برای تقویت عمومی بدن، اعصاب، رفع سردرد، افزایش قوای جسمی و جنسی و تقویت بینایی مفید است.

ما در این سایت، با همکاری تولیدی های مطرح کرمان، بهترین قاووت چهل گیاه کرمان را به سرتاسر ایران ارسال می کنیم.
 • Дата: 25 اسفند 1400, 20:35
 • Автор: ghavotra
بیشتر »
آیا با قاووت کرمان آشنایی دارید؟ آیا با انواع قاووت خانگی آشنایی دارید؟ مزایای قاووت خانگی چیست؟ بهترین مرکز پخش عمده قاووت خانگی کرمان در کجاست؟

قاووت از سوغات معروف کرمان است که شکلی پودر مانند دارد و از آسیاب نمودن چندین بذر گیاهی با شکر تولید می شود.

قاووت کرمان طعم های مختلفی دارد که 40 گیاه، خشخاشی، پسته ای و نخود نارگیل از طعم های خاص قاووت کرمان هستند.

قاووت خانگی محصولی است که به دور از مدرنیته، و با کیفیت بهداشتی بالا در کارگاه های تولیدی و سنتی کرمان تهیه می شود، و طبیعتا ارزش غذایی آن بالا است.

ما در مرکز پخش عمده قاووت کرمان، نوع خانگی آن را به سرتاسر ایران ارسال می کنیم.
 • Дата: 25 اسفند 1400, 20:31
 • Автор: ghavotra
بیشتر »
اگر یکی از خریداران قاووت کرمان در انواع مختلف هستید، اگر می خواهید این محصول را با کیفیت اصل در شهرتان خریداری کنید، با بازار خرید قاووت ارزان قیمت کرمان همراه شوید.

قاووت یک شیرینی سنتی است که به عنوان یک معجون دارویی نیز شناخته می شود. این شیرینی تماما از بذرهای گیاهی و شکر تولید شده و شکل فیزیکی آن پودر مانند است.

بهترین انواع قاووت ایران در استان کرمان تولید می شوند و ما در این سایت بهترین انواع آن را با قیمت عالی به سرتاسر ایران ارسال می کنیم.

برای مشاوره بیشتر و اطلاع از قیمت های ما لطفا تماس بگیرید.
 • Дата: 25 اسفند 1400, 20:26
 • Автор: ghavotra
بیشتر »
چنانچه یکی از خریداران قوتو کرمان هستید، و تمایل دارید تا بهترین انواع این محصول را بهتر بشناسید و خرید کنید، با بازار فروش قوتو اصل و مرغوب کرمان همراه شوید.

قوتو یا همان قاووت، مقوی ترین و سنتی ترین شیرینی سنتی ایران است که کیفیتی کاملا ارگانیک دارد.

این شیرینی بسیار عالی، از آسیاب نمودن بذرهای گیاهی مقوی در کنار شکر تولید می شود، و حالتی پودری یا قالبی دارد.

چهل گیاه، نخود نارگیل، پسته ای و خشخاشی بهترین انواع قوتو کرمان می باشند.

ما در بازار بزرگ قاووت کرمان، انواع قوتو اصل و مرغوب کرمان را با مشاوره کامل و به صورت خرده و عمده می فروشیم.
 • Дата: 19 اسفند 1400, 21:07
 • Автор: ghavotra
بیشتر »
اگر از مصرف کنندگان و علاقه مندان به انواع زیره هستید، و تمایل دارید تا با خواص شگفت انگیز انواع زیره آشنایی داشته باشید، با ادامه این متن همراه شوید

زیره یکی از معروف ترین ادویه های ایران است که عمدتا در نواحی شرقی کشور تولید می شود و استان های خراسان و کرمان، مهدهای تولید آن هستند.

خواص درمانی زیره سیاه

زيره‌ سياه‌ ادویه ای است که طبع آن خيلي‌ گرم‌ و خشک‌ است‌. به همین دلیل این محصول دارای خواص‌ مدر، مقوي‌، بادشکن‌، زيادکننده‌ شير، قاعده‌آور، هضم‌ کننده‌، نيرودهنده‌، ضد کرم‌، ضد تشنج‌، قابض‌، معرق‌، مقوي‌ معده‌، قاطع‌ اسپرم،‌ می باشد. این محصول شگفت انگیز همچنین برای رفع بلع‌ هوا و نفخ‌ شکم‌، رفع سوء هاضمه‌، افزایش قدرت تسهيل‌ هضم‌ غذا، رفع دل‌ پيچه‌ کودکان‌، از بین بردن انگل‌ معده‌ و روده‌، دفع‌ بادهاي‌ کليه‌ و مثانه‌، کمک به رفع تنگي ‌نفس‌ و خفقان‌ سرد به کار مي‌رود.

زيره‌ سیاه يک‌ ادویه و در واقع داروي‌ سنتي‌ براي‌ از بین بردن سوء هاضمه‌ خصوصاً نفخ‌ شکم‌ است‌. خوردن‌ زيره‌ يا شیره و روغن‌ آن‌، در رفع‌ سوء هاضمه‌ و دل‌ دردهاي‌ کودکان‌ مفيد است‌. زيره‌ داراي‌ خاصيت‌ ضدگرفتگي‌ دارد و براي‌ رفع‌ گرفتگي‌هاي‌ دوران‌ قاعدگي‌مفيد است‌.

زیره سیاه علاوه بر موارد فوق، مقوي‌ بدن‌ و چاق‌ کننده، نیز‌ است‌. معده‌ را گرم‌ و تقويت‌ کرده، و کرم‌ تنيا را دفع مي‌کند. و اثر قابل‌ ملاحظه‌اي‌ در جلوگيري‌ از ايجاد بادهاي‌ اضافي‌ در روده‌ و درمان اسهال‌ دارد.

زیره سبز و خواص آن

زیره ی سبز به عنوان یک ادویه بسیار قوی، جزء اصلی ادویه های کاری و چیلی است، و به همین دلایل به عنوان طعم دهنده در محصولات غذایی – تجاری متنوعی به کار می رود.

زیره سبز حاوی چربی زیاد است و به همین دلیل، روغن این گیاه از طریق تقطیر با بخار آب، برای مزه دار کردن نوشیدنی ها، دسرها و چاشنی ها مصرف می شود، و به همین دلیل جزء معطر کرم ها، لوسیون ها و عطریات است.

خوشبختانه زیره ی سبز یک ادویه ی کاملا غیرسمی است، و صد در صد خوراکی می باشد. در عین حال ممکن است بعضی افراد به آن حساسیت داشته باشند.

از مهمترین کاربردهای دارویی زیره سبز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سقط کننده، ضد درد، بی حس کننده، ضد کرم، ضد چسبندگی پلاکت ها، ضد باکتری، ضد سم، ضد صفرا، ضد التهاب، ضد اکسیدان، ضد عفونی کننده، ضد اسپاسم، ضد تومور، تقویت کننده ی قوای جنسی، قابض، ضد نفخ، ضد احتقان، معرق، هضم کننده ی غذا، ادرار آور، شیرافزا، دارای خاصیت استروژنی، قارچ کش، لاروکش، فتودرماتیتیک، محرک، تقویت کننده ی معده، تقویت کننده ی رحم و التیام دهنده ی زخم.

از آنجائیکه که جنس، گونه، نوع اسانس و ترکیبات گیاه زیره ی سبز با زیره ی سیاه کاملاً متفاوت است، و اثرات دارویی آن ها نیز در بعضی موارد تفاوت بسیار دارد، به همین دلیل میزان مصرف آن ها نیز متفاوت است، پس مقدار مصرف زیره ی سیاه، که در بسیاری از غذاها مصرف می شود، می تواند ده برابر زیره ی سبز باشد.

 • Дата: 19 اسفند 1400, 21:04
 • Автор: ghavotra
بیشتر »
اگر به عنوان یک خریدار قاووت تمایل دارید تا بهترین نوع آن را به صورت فله ای اما بهداشتی خرید کنید، با مرکز بزرگ پخش عمده بهترین قاووت فله کرمان همراه شوید.

قاووت یک شیرینی سنتی پودر مانند است که استان کرمان بهترین مرکز تولید آن در ایران است. کرمانی ها برای تهیه این شیرینی خلاقانه ترین و سنتی ترین شیوه را به کار برده اند. آنها بذرهای گیاهی دارویی مختلف را، که دارای ارزش غذایی و طعمی مناسب هستند، پس از جمع آوری و تمیز کردن و شستن، برشته می کنند، و با نسبت هایی طلایی با هم مخلوط می کنند.

پس از مخلوط کردن بذرهای گیاهی، آنها را با همان نبست شکر در آسیاب مخصوص می ریزند و آسیاب می کنند.

قاووت به دو صورت پودری و قالبی تهیه می شود، معمولا نمونه های قالبی چرب تر هستند و قابلیت قالب خوری دارند.

قاووت یا همان قوتو کرمان، طعم های مختلفی دارد که، از معروف ترین طعم های آن می توان به چهل گیاه یا قوتو قهوه ای، خشخاشی، پسته ای و نخود نارگیل اشاره کرد.

ما در این سایت، بهترین انواع قاووت کرمان را به صورت فله و با قیمت عالی به سرتاسر ایران ارسال می کنیم.
 • Дата: 17 اسفند 1400, 19:03
 • Автор: ghavotra
بیشتر »
کسانی که در اندیشه خرید قاووت اصل کرمان هستند، از این پس و با شرایط استثنایی درج شده در زیر می توانند، بهترین انواع قاووت کرمان را به صورت مستقیم از این شهر خرید کنند.

قاووت کرمان به عنوان یک شیرینی سنتی بسیار مقوی، در طعم های مختلفی تولید می شود که خشخاشی، نخود نارگیل، چهل گیاه و پسته ای معروف ترین طعم های آن هستند.

به پیروی از کرمان این محصولات در نقاط مختلفی دیگری تولید می شود که محصول تولیدی آنها به هیچ وجه کیفیت قاووت کرمان را ندارد.

ما در بازار قاووت کرمان، شرایطی را مهیا کرده ایم تا خریداران از سرتاسر ایران بتوانند به صورت مستقیم از استان کرمان این محصول را خرید کنند.
 • Дата: 17 اسفند 1400, 19:00
 • Автор: ghavotra
بیشتر »
اگر به عنوان یک خریدار عمده قاووت چهل گیاه، تمایل دارید تا با کمترین دغدغه و هزینه ممکن این محصول را در شهرتان خرید کنید، با بازار تخصصی عرضه قاووت چهل گیاه کرمان همراه شوید.

قاووت چهل گیاه، همانگونه که از نامش پیداست، از چهل دانه و بذر گیاهی تولید می شود و این مساله باعث شده تا خواص درمانی آن بالا و بی شمار و ارزش غذایی آن بسیار بالا باشد.

این محصول در کرمان، مهد تولیدش، با نام قوتو شناخته می شود، و معنای آن این است که انسان با خوردن آن بدنش تقویت می شود و قوت می گیرد.

ما در بازار تخصصی عرضه قاووت چهل گیاه کرمان، شما را به بهترین تولیدکنندگان قاووت کرمان متصل می کنیم، تا بتوانید با آگاهی و قیمت مناسب از آنها خریداری کنید.
 • Дата: 17 اسفند 1400, 10:36
 • Автор: ghavotra
بیشتر »
اووت چهل گیاه دارویی ترین و مقوی ترین شیرینی سنتی تهیه شده در ایران است که در کرمان تولید می شود، و ما به عنوان فروشگاه اینترنتی قاووت چهل گیاه فله، این شیرینی سنتی را با شرایط زیر می فروشیم.

قاووت چهل گیاه معروف ترین برند شیرینی سنتی ایران، و بهترین نوع قاووت کرمان است. مواد اولیه این قاووت به چهل عدد می رسد که همگی ارگانیک و از بذرهای دانه هایی گیاهی است.

مصرف این قاووت فوق العاده مقوی برای تمامی سنین لازم و ضروری است، و ما در فروشگاه اینترنتی قاووت چهل گیاه فله، این محصول را با کیفیت بالا و به صورت فله به شهرهای مختلف ایران ارسال می کنیم.

 • Дата: 17 اسفند 1400, 10:34
 • Автор: ghavotra
بیشتر »
اگر از مشتریان عمده و فروشندگان انواع قاووت کرمان در استان یزد هستید، و تمایل دارید تا بهترین نوع آن را با کمترین قیمت بخرید، با مرکز پخش عمده قاووت کرمان در یزد همراه شوید.

قاووت یکی از شیرینی های سنتی و مرغوب کرمان است که با طعم هایی مثل چهل گیاه، بیست گیاه، پسته ای، خشخاشی و نخود نارگیل تهیه می شود.

ما در بازار قاووت کرمان توانایی داریم تا سفارشات عمده مشتریان یزدی خود را با قیمت بسیار عالی و کیفیتی بی نظیر در این استان تحویل دهیم.
 • Дата: 15 اسفند 1400, 22:14
 • Автор: ghavotra
بیشتر »